Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a FIFA 11?

Miért szaggat a FIFA 11?

Figyelt kérdés

A konfigurációm : AMD Athlon x2 2.20 GhZ CPU , 2 GB DDR2 RAM, Ati HD 3200 256 MB VGA, Windows 7 Home Premium


Korábban már volt fent a gépemen és akkor rendesen működött kis grafikán 1024x768 as felbontáson. Egyszer újra raktam a gépet (korábban is W7 volt) és azóta ha elkezdek egy mecset egy-két passzig szépen megy, de utánna beszaggat vagy nagyon belassul, mintha lassított felvételbe menne a játék. Állítgattam a grafikát is és azóta újra raktam a gépet jópárszor, de egyszerűen nem tudom megoldani. Kérlek segitsetek !


2010. dec. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálj vga drivert frissíteni,töredezettségmentesítés,az is lehet hogy túlmelegszik valamiért a kártya....az a baj hoyg ezt ennyiből nem igazán lehet megmondani
2010. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Notebookom van, igen, próbáltam töredezettségmentesíteni és drivert telepíteni. Mind hiába... Azt mondod lehet a VGA túlmelegedése? És a hőmérsékletét hogyan lehet szabályozni ?
2010. dec. 22. 23:30
 3/6 anonim válasza:
Valószinü a videókártyád miatt, próbálj a legkisebb grafikán játszani
2010. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lehető legkisebbre vettem a grafikát és a felbontást, sőt még a VGA-nál is magas teljesítményre állítottam mindent de semmi :S
2010. dec. 23. 11:10
 5/6 Pair of Aces válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Olyan gépem van amin mennie kené a FIFA11-nek d egyszerűen játszhatatlan! Nekem is 2passz és meghal a játék. Most raktam újra a gépet, új driver van fent és semmi:S és nem tudom mi lehet a baj:S
2011. jan. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam hogy felraktam újra aztán NEM crackeltem hanem leszedtem egy patchet ezt >> [link] Utánna crack és ugy nem szagatt!! Ben a játékban majd kiad egy ea reget de ott rámész a átugrikra és játszol!!Nekem segitett ez a modszer!!
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!