Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mégis hogy van az egyik...

Ez mégis hogy van az egyik haverom gépén a fifa 09 szaggat de nagyon a fifa 10 nem szaggat a fifa 11 pedig el sem indul valami ötlet vagy megoldás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Gépen fifázni? Alapból nem egy nagy észjárású játék, de ha már fifa, ne gépen. Ha ragaszkodik hozzá, cseréljen gépet, frissítsen VGA-t, stb, kellenek a PC-je adatai is..
2011. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem az volt a kérdés, h min játsza a fifát, hanem, h miért szaggat...na és, ha PC-n játsza? Én is ott játszom.Nem szeretem a konzolt...

A kérésedre a válasz: a legtöbb Fifa rosszul van portolva...nem a gép miatt szaggat, hanem mert szarul csinálták meg...nekem a gépemen a fifa 07 menüje szaggatott, a játék simán ment...most valamiért a 08as játék közben elkezd szaggatni...vagy vedd meg a játékot PCre vagy töltsd le máshonnan.

2011. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!