Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64 bit-es op....

Windows 7 64 bit-es op. Rendszer-nek elég a 4 GB RAM?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 4 GB RAM -nál már 64 bit ajánlott,

de úgy értem van különbség 64 bit-en 4 GB,illetve annál több GB RAM között?

Pl. 8GB ( vagy több )

Észre lehet venni jelentősebb különbséget?

És itt most nem a videojátékokra gondolok,hanem csak internet böngészésre,adatletöltésre..

Vagy inkább maradjak a 32 bites op Win 7 op.rendszernél?

Természetesen az alaplap és a CPU is 64-es lenne


2010. dec. 23. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sőt 8 és 16 között is ha éppen szervert üzemeltetsz vagy különböző tervező programokkal dolgozol.
2010. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Netre felesleges 4gb ram. Elég arra bőven 2 gb.
2010. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kurv.ára elég 4 GB, csak gyors legyen...Akkor simán megy rajta a Windows 7 64-bit, akadozás nélkül. De nem csak ettől számít a gyorsaság. Viszont ha már 64-bites gépről van szó, gondolom nem gagyi.
2010. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem i3 proci meg 4gb ddr3 ram és kva jó simán megy win 7 64-en. Ha 4 gb-ot már megvetted mindenképpen 64 bit. És a nem csak a méret a lényeg mert az órajelet is nézni kell mert az a ram sebessége amiből meg nem érdemes többet venni mint a processzor meg az alaplap fsb_je (Front Side Bus) bár ez az oprendszer szempontjából mind1 mert ott csak a méret.

szóval 64 bit

2010. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk nem nagyon akarok én szervereket üzemeltetni meg ilyenek,inkább csak egy átlagos felhasználásra gondoltam.

Még nem vettem meg a gépet,picit még gyűjtenem kell hozzá.

De ha 4 GB-nál is rendesen fut a Win 7,akkor valószínű hogy 64-es rendszer lesz.

A mostani gépem már eléggé elavult és régi szegény.

2010. dec. 23. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah,és köszi a válaszokat :)
2010. dec. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!