Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop GTA-n kívül van...

Photoshop GTA-n kívül van olyan program, amivel tuningolhatunk képen, esetleg animáció segítségével autót?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss még egyszer a kérdésnek, olvasd el, mert szerintem te sem érted, amit írtál
2010. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én értem.De leírom másképp.Van-e olyan program a GTA photoshopon kívül,amivel tudunk tuningolni autót.

Vagy egy olyan autót,ami már alapból benne van a prograban,és 3D-ben tárja elém.

Vagy úgy,mint a photoshopban,hogy behúzok a programba egy képet,és azt szerkeszthetem.

És az a kérdésem,hogy ilyen program a photoshop GTA-n kívül van-e.Vagy ami 3D-ben jeleníti meg és alapból benne van a számítógépbe (és már csak szekeszteni kell) Vagy olyat,amibe sajátjezűleg teszem a képeket,amiket szerkeszteni szeretnék (tuningolni)

2010. dec. 28. 10:11
 3/4 anonim válasza:
Need for Speed játékok :D
2010. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ott korlátozva vagyok sajna :D Csak azt tehetem ami a játékba van,de azér kössz :D Ez sem rossz
2010. dec. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!