Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » USB csatlakozási problémák LG...

USB csatlakozási problémák LG Optimus GT540-es telefonon. Van rá valamilyen program?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet egyszerű.

Vettem egy LG Optimus GT540-es Androidos telefont és amikor be akarom dugni az USB kábelt a gépbe és a telefonba akkor minden oké.

Utána viszont fel akarja telepíteni a drivert, nyomom neki, hogy telepítse még az Update-t is használatba véve, de akkor se működik.

Van erre valami program/USB driver/telefondriver ami megoldja a problémámat? (a telefonhoz nem kaptam semmilyen CD-t csak telefont, usb kábelt töltővel és egy használati utasítást. (A használati utasítás szerint feltelepítettem egy LG PC Suite 3 programot, de az sem változtatott a helyzetemen).

Szóval csak annyi problémám van, hogy nem tudok rácsatlakozni a telefonra gépen keresztül így se a telefonra, se pedig az SD kártyára nem tudok zenét, képet, videót stb... tenni.


Előre is köszönöm annak aki válaszol!


2010. dec. 24. 18:18
 1/8 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám...nekem még az eladó mondta, hogy az LG honlapjáról töltsek le egy programot ami ehhez kell...viszont ott nem találok semmi olyat...:S

Úgyhogy én is várom a segítséget, bár már egyszer kiírtam a kérdést de nem válaszoltak...

Kellemes karácsonyt!

2010. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel működnie kéne: [link]


Valahogy így: [link]

2010. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Megoldotta a problémámat és nem volt nehéz.

2010. dec. 25. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2010. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Neumann Máté válasza:
a memória az ne legyen csak tároló eszköz azt ki kell kapcsolni a bállításokba és hogy tudd csatlakoztatni usb-n ahoz kapcsolódni kell a fentről le húzható menübe ha nyomsz akkor ott kiírja hogy kapcsolódás vagy sem
2011. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én feltelepítettem az LG Pc Suite IV és nekem működik...
2011. szept. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és játékot hogyan lehet usb-vel feltenni az sd kártyára
2012. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Játékot ugyanúgy mint zenét vagy akármit.

Ha feltelepíted a PC Suite-ot amit ajánlanak akkor rácsatlakozol és ki fogja dobni az SD kártya helyét a gépen.

Ott vannak a mappák (én általában Download mappába szoktam rakni, de te döntésed hova rakod).

2012. máj. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!