Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lép be az msn (WLM)...

Nem lép be az msn (WLM) Hibakód: 80048103 Esetleg valakinek valami megoldás? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hello! Olyan problémám lenne, hogy az msn (Windows Live Messenger) nem lép be az én msn címemmel....megpróbáltam másikkal egyből belépett teszem hozzá tegnap este még jó volt!


Hibakód: 80048103


2010. dec. 26. 15:39
 1/5 anonim válasza:
Nekem is írt már ki ilyet,de pár óra mulva príma volt..esetleg próbáld meg javítani.:)
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ilyenkor az MSN szarakodik, de ha leellenőrződ akkor meg minden rendbe van. Nekem ezt csinálta a laptop-om amikor majd egy hónapig nem volt bekapcsolva. Nem tudtsz semmit csinálni ellene, várnod kell egy ideig. Addig használt az ebuddy-t, bár sokan nem szeretik(énse).
2010. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem jó lesz mert nem lehet semmi gondd mivel másik címmel 1-2szóbol belép és működik is csakaz enyémet nem szereti...tűzfalat, vírusírtót próbáltam. Mostmár csak az idő teheti jóvá! Mégegyszer köszi.
2010. dec. 26. 16:35
 4/5 anonim válasza:
ajjaj.. nagyobb ennél a baj sokkal... nekem is ezt csinálta kb 2 hétig nagynehezen be tudtam lépni de aztán már máig sem... letiltják a hotmailesek nem tom miért.. sajnálom de újat kell csinálni
2010. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az nem lehet a gondd mivel ...@vipmail.hu az msn címem nem hotmail-os vok...szal ez kizárva nálam legalábbis:)
2010. dec. 26. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!