Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Empire at War...

Star Wars Empire at War patchelési promléma?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van. Telepítés után kicrackeltem a játékot, de ha elindítom, csak felvillan a logó, és rögtön kilép. Olvastam, hogy ezt a problémát lehet orvosolni patcheléssel (1.5) és annak crackelésével. Csakhogy bármelyik patchet töltöm is le, egyszerűen nem tudom felrakni, megpróbáltam rendszergazdaként, Win XP kompatibilitási módban, elkezdi telepíteni, de mindig ugyanazt a hibát kapom; "Unknown Error", és kilép.

Már egy napja keresgélek a neten, de úgy tűnik egész internetországban senkinek se merült fel a probléma :S


2010. dec. 27. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg a játék újratelepítését.

Ha az nem segít, akkor tölts le egy másikat, mert valószínűleg hibás.


Egyébként "kivülállóként" válaszoltam, azaz sose volt meg ez a játék, nem is ismerem. Csak azokat a variációkat mondtam el, amelyet bármelyik más játéknál fellépő hiábánál elmondtam volna.

Szóval lehet, hogy valakijobban ismeri ezt a játékot ,és van rá valami megoldás.(De szerintem erre csekély az esély)

2010. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na megoldódott épp most. Számtalanszor újraraktam, aztán leszedtem egy olyan 1.5-ös cracket, amihez járt a patch is, és ez elindult, a hivatalos oldalról származók meg nem :O


Mindegy, a lényeg, hogy most már megy, neked meg köszi a választ. (:

2010. dec. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!