Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehetne letölteni a...

Honnan lehetne letölteni a Call of Duty 2 multiját (COD 2 Multiplayer)? Linket pls

Figyelt kérdés
Letöltöttem már pár verziót és egyikse volt jó hiányzó file-ok stb.De az idegesít hogy leszedett egy .iso kiterjesztést át konvertálta vagy mi és lett belőle 1 lemezkép file.nem tudna valaki olyan linket ami nem ilyenés csak fel kell rakni? pls link!
2010. dec. 27. 17:22
 1/5 Foorty ***** válasza:
bármelyik sima cod2 jó, amúgy ha simán letöltöd és felrakod, akkor patchek után menni is fog a multi... de én nem fogok linkelni (minden oldalon megtalálod amúgyis). de ha annyira kell VEDD MEG.
2010. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az iso fájlokat daemon toolsal mountold (link: [link]

Ha pedig egy fájl hiányzik akkor google és szed le

2010. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1) CoD2 multi külön szerintem nem tölthető le, ha valaki mégis ezt ígéri, akkor az nem fog működni.


2) Bármilyen torrent oldalon 100%, hogy fent van.


3) Az .iso fájl egy lemezképfájl, Daemon Tools-szal kell a virtuális meghajtóra mountolni.


4) Le kell töltened hozzá az 1.3-as patchet is, mert mindegyik szerver azt használja.


5) Letöltött verzióval csak Xfire-n keresztül tudsz csatlakozni bárhova is.

2010. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
le lehet tölteni külön a multit és jó is
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült
2012. júl. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!