Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki akarom probálni a windows...

Kepek kérdése:

Ki akarom probálni a windows 7-et most hogy 64bites az uj gépem 4gb memoriával?

Figyelt kérdés

de fent akarom hagyni az xp-t is kitudja mi lesz :)

2 külön vinyon lesznek.


ha hol az egyik hol a másikrol boot-olok be, mikor melyiket akarom használni lesz e bármilyen probléma???


bármilyen tanácsot segitséget elöre is tenksz.

remélem müködni fog!


2010. dec. 27. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet írni? Meg mi a kérdés?


Sok sikert...

2010. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

64bit


Amúgy is, ha 64bitre képes a gép, érdemes azt rakni. Miért rakna valaki 32-bitest, ha rakhat 64-bitest is???? Ezt nem értem még mindig, mert ugye sokan írják, hogy 4 GB alatt nem éri meg a 64-bitest. De ha lehet, miért ne??



A másik kérdésre sajnos nem tudom a választ... :S

De szerintem fent lehetnek egymás mellett, és arról boot-olsz, amelyikről akarsz.

Asszem a 7-est kell felraknod, mert az felismeri az XP-t, viszont az XP nem a 7-est, és akkor elvileg "elveszted".

2010. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

arra gondoltam lehuzom a xp-s vinyorol a tápot és a másik vinyora küldöm a 7 est


a kérdésem lényege az lett volna ha mind a kettö vinyo müködik 1x az xp-s vinyot boot-olom 1x a 7 est akkor nem zavarják egymást ugye???

2010. dec. 28. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha külön vinyón/partíción van akkor nem zavarja egymást.Ha egy partíción vagy vinyón lenne akkor már nem lennék benne ennyire biztos
2010. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarja !!


Ha a biosba be lehet álitani azt hogy egy felbukkano kis négyzet jelenkezzen be rendszerinditásnál akkor már kényelmeseb is a dolog


A boot résznél találod ,HA! van .

2010. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én b@sszátok meg elvesztem.


Mi értelme átkötögetni a tápot?


Felteszed egy partícióra az XP-t egy másikra a 7-t, ügyelve arra, hogy az XP előbb legyen telepítve, mint a 7.


Innentől a 7 csinál egy saját rendszerindítási menüt, ahonnan azt indítasz, amit akarsz.

2010. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

leppurd


Ezt azért szokták ezt alkalmazni, hogy ne keletkezzen BOOT menü, mivel elég nehézkes utána eltüntetni. (Tisztelet a kivételnek)


kérdező:


Első alkalommal javallott a tápcsati kihúzása a XP-s HDD-ből, és csak a Win7 telepítése után visszadugni. (Perverz fantáziájúak kíméljenek! xD)

2010. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
boot menüt sima fdiskkel ki lehet szedni.
2010. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erre szólt a "tisztelet a kivételnek".

Sajnos nem mindenki ismeri, és úgy gondolják, hogy "ez nekem túl magas."

2010. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!