Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek 64-bites Windows-o...

Szerintetek 64-bites Windows-om legyen 4gb memóriával? (Windows 7 Ultimate) Vagy ehhez bőven elég a 32-bites Mert a Windows 7 Ultimate 4gb-ot észlel, csak hogy én játékra is használnám, meg minden egyébre

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Aki ilyet nem tud eldönteni, annak még 8 általánosa sincs.
2010. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Játékra bőven elég a 4gb. Windows 7 64 bit-et használok énis. Szintén 4gb memóriával. Bár csak 3at fog felismerni, de 4et használ. Nem fogja az összes játékot elismerni sajnos, mert nekem pl a Mirror's edge nem indul el, de már vistán sem. A Win7 gyorsabb mint az XP ez egyértelmű. A döntés a te kezedben van:D
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mien 3 giga ? a 32 bites op rendster ismer fel annyit,a 64 bit talán 16 giga vagy végtelen nem tudom
2010. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsónak van igaza, mert több száz gigát olvas a 64-bites.:)

Az elsőnek meg azt mondom, hogy szerintem egy normális kérdést tettem fel, és csak kíváncsi voltam. Mert az Ultimate 4 Gigát észlel 32-biten, de látom annyira primitív az illető hogy már a végzettségekről beszél...

2010. nov. 7. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Vista Ultimate: 128+ Gb RAM

Gondolom ezt még egy darabig senki nem használja ki. :)

(Win7 kb. ugyanez)

2010. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!