Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szasztok irna nekem valaki...

Szasztok irna nekem valaki olyan progit amivel mp3-at tudok olyanformátumba amit a RÉGIasztali lejátszók visznek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden 30 évesnél fiatalabb asztali lejátszó tud adat lemezről mp3-at játszani, úgyhogy először azt próbáld.


Ha nem megy, akkor bármilyen CD-író progival (pl. Nero) csinálj audio CD-t, és azt minden le fogja tudni játszani, még egy sima CD lejátszó is.

2010. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nagyon nem úgy van, ahogy írja az első, szerintem nem találkozott túl sok asztali CD-lejátszóval ;)

De a megoldás helyes, audio-cd-t kell csinálni.

2010. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10:33: A CD lejátszókat nem szokták *asztalinak* hívni, ezért én alapból DVD lejátszóra gondoltam, ami általában viszi az mp3-at, még ha régi is.
2010. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!