Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet rockos zenét...

Hogyan lehet rockos zenét szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Hát én először is egy olyan kölyök vagyok aki imádja a rock zenét tervem is van vele kapcsolatban csak előbb egy hang minta egyébként írtam én már számot elő is adtuk okt.1 -és nagy sikere volt csak én a gitárosok segítségét is kértem ugyebár dobos vagyok és kellene egy ilyen program ha esetleg találtok ilyet akk írjatok egyébként jó fülem van mindennap legaláb 68 számot hallgatok de 13 éves vagyok de a a dob tanár azt mondta hogy ha így haladok sikeres leszek.
2010. dec. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2011. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit szerkeszteni kell az már nem rock zene!!! csak tanulgass dobolni, aztán keress magad mellé tehetséges gitárosokat és mehet a rock and roll!!!
2011. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,jól mondja az elöttem lévő! "Amit már szerkeszteni kell az nem rock zene"

De ha dob program kell akkor tudok neked ajánlani jókat :)


1:

Acoustica BeatCraft v1.02.13(Dob Program)

Pyros's Keyboard Drums


Itt letudod tölteni ezeket:

[link]


Ezt jegyezd meg,ne szerkesz rock zenét soha,dobolj többiek meg gitározzanak és ott a szerkesztés :)

2011. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike!!!
2011. jan. 14. 18:44
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Csak úgy Nicko McBrain!

szerintem szerkeszteni nem lehet a rock -ot azt elő kell adni! Ezt csak neked!

[link]


csillag helyére írd oron


sok sikert hajrá!!!

2011. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!