Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Windows xp-t telepít...

Hogy kell Windows xp-t telepíteni Notebook-ra?

Figyelt kérdés

Olyan notebook-ról van szó,amin suse linux van.

Mikor berakom a telepítő cd-t,el is indul,de egy idő után elakad és hibaüzenetet ír ki:A rendszer problémát talált,és ...leáll,és végezzen vírusellenőrzést,meg azt kérdezi,hogy a merevlemez megfelelően van-e konfigurálva?

Én azt hiszem az utóbbival lehet gond,de nem tudom hogy kell azt csinálni.Egyébként meg teljesen kezdő vagyok,és ha valaki tudna segíteni,azt nagyon megköszönném!


2010. dec. 29. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne op rendszer alól akard fel rakni a rendszert. cd berak, ujra indít, és kb ugyan olyan felrakni mint egy asztali gépre
2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy is kipróbáltam,de ugyanezt írja ki:(
2010. dec. 29. 18:33
 3/10 anonim válasza:
ha jol ertem linuxod van ellenörizd hogy kompatibilis e a win xp vel. Ha nem,akkor sincs gond Bios frissités és progléma megoldva
2010. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Szóval, amit kell tenni. A sata miatt nem megy fel rá alapból. Nem kell semmilyen bios frissítés, meg stb. Bemész a bios-ba, és keresel egy olyat, hogy ahci mode. Azt szépen átrakod enabledre, és mehet.
2010. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam rajta ilyet,hogy ahci mode,hol kell keresni?Ennek egyébként mindenféle gyártmányú biosban benne kell lennie?Mert Hp compaq presario gépről van szó.
2010. dec. 29. 22:26
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Igen, benne kell h legyen. Pontosan nem tudom, hogy hol, mert mindegyikbe máshol van. Ahány bios, annyi kinézet. Miért nem raksz fel rá 7-et?
2010. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszerű a válasz,mert nincs,és nem is tudok szerezni sehonnan:(
2010. dec. 29. 22:45
 8/10 anonim válasza:

[link]

Itt le tudod tölteni a win 7-et

2010. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2010. dec. 30. 14:46
 10/10 anonim válasza:
szivesen
2011. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!