Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van/lesz-e PlayStation 3 vagy...

Apple707 kérdése:

Van/lesz-e PlayStation 3 vagy XBOX 360 emulator PCre?

Figyelt kérdés
Neten sok ilyen témát olvastam (főként régebbieket) amelyek többsége azt mondta hogy nem lenne elég erős egy gép hardwere, stb nem bírná el. Ahogy elnézem a legutóbbi játékokat amiket konzolra adtak ki (pl Assassin's Creed, Super Meat Boy, Halo Reach, stb) simán elfutnak PCn is ugyanolyan, vagy talán még jobb grafikával is. Egy olyan gépen, amit kb jövő év áprilisában fogok összerakni, azon simán elfutnának ilyen játékok, tehát a kérdés továbbra is az, létezik-e már emulator gépre?
2010. dec. 31. 02:30
 1/5 anonim válasza:
Egyértelműen nem, még nincs, és szerintem jó sokáig nem lesz. Mivel a PS2 emulátor is, (Pcsx2) az se épp 100%-os,meg a dolphin se...:/ Így... Következtess...:)
2010. dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát most gondoljunk már bele a PS3 konzolba, ami 9 magos processzorral rendelkezik de 8-at használ (1mag tartalék)! Na most az exkluzív játékai használják ki ezeket igazán! Szerintem a PS3 felejtős lenne!


Xbox360 már eltudnám képzelni..

2010. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy 8 magos, és 6-ot használ, az egyik tartalék, a másikra meg már nem emlékszem.
2010. dec. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nincsen működő. Viszont az hülyeség hogy "erősebb PC kéne". Egy mai játékra szánt PC JÓVAL erősebb egy PS3-nál, X360-nál.

A magokról pedig az igazság: 8 mag van, abból 1, egyetlen "teljes értékű", a többi mellék, segítő.

2011. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a pc a konzolok nyomába se érhet magad lázas vagy ember
2011. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!