Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem seedel az utorrent?

Miért nem seedel az utorrent?

Figyelt kérdés
Kékek a nyilak de feltöltés semmi!(Utorrent2.2.1)
2010. dec. 31. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom nem kell senkinek.
2010. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálam is előfordul mostanában de aztán ránézek az oldalra ahonnan szereztem a torrentet és látom hogy javult az arányom szóval sztem csak nem írja ki(Torrent-tracker-en vagyok és te?)
2010. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Tracker a leggyorsabb letöltőt veszi előre, így a letöltők tőle töltik le a fájlokat, majd a második leggyorsabb letöltő következik, és így tovább. Tehát ha valaki seed szerverrel rendelkezik, akkor nagy valószínűséggel az elsők között van. Ezért lehet Te már nem is kerülsz sorra, mert vannak nálad gyorsabb feltöltéssel rendelkező felhasználók.


Másik lehetőség: a tálcán az uTorrentre jobb klikk, majd a Feltöltési korlátot állítsd be Korlátlanra.

2011. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!