Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az email. -ben...

Hogyan tudom az email. -ben kapott fényképes önéletrajzomat a gépre menteni a dokumentumokba?

Figyelt kérdés
Megkértem valakit írja meg nekem az én önéletrajzom és küldje át email.-be .meg is jött nem nem tudom hogyan kell a gépre külön menteni.Az azstalra szeretném tenni hogy bármikor elküldhessem a jelentkezésemet.
2011. jan. 3. 10:36
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha egy melléklet van csatolva egy levélhez a levelek alján ott szokott lenni az hogy megtekintés és letöltés.

klikk a letöltés gombra és lementi a levél mellékletét a gépedre...


például gmail levelezőben így van. én csak ezt használom.


de mivel nem írtad azt se melyik email szolgáltatót veszed igénybe /freemail gmail citromail stb stb/ se azt hogy webes felületet használsz e vagy pedig levelező klienst/outlook stb/ nehezebb így segíteni. de gondolom mindegyik szolgáltatónál van hasonló.

2011. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fényképes az önéletrajzom.Meg tudom nézni fényképpel együtt de egyszerüen nem menti el a gép.Egyébként citromail.-es vok.
2011. jan. 3. 11:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki ha megpróbálom megnyitni:-nem töltheti be a grafikus szürő.:-És ennyi.Megmarad az önéletrajzom de nincs kép.
2011. jan. 3. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!