Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fujitsu siemens v5505 laptopom...

Fujitsu siemens v5505 laptopom van hangkártyája (Conexant High Definition Smart audio HD2). Win 7es vagy vista operációs rendszerhez létezik olyan hankártya driver amely valamivel több beállitási lehetőségeket biztosít mint a jelenlegi driverem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi! Nekem is V5505 van és ha már így megtaláltalak... Neked nem halk a gyári hangszóró kimenet? Csak USB hangkártyával tudom hifire kötni, mert egyébként alig szól. :S


Különben én Microsoft illesztőprogramot használok, mert így nem sípol mikor csatlakoztatom a töltőt. De sok állítgatás nincs rajta.

2011. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is halk a gyári hangszóró.. Viszont mikor xp-m volt akkor hangosabban szólt csak win 7en halk de nagyon. Hifire én úgy szoktam rákötni hogy stereo jack be gépbe és az rca meg a hifibe, és nekem lekell venni a hangot 20 %ra hogy ne recsegjen a hifi. De nekem jól szól hifin keresztül.Nekem csak kéne egy másik driver amin többet tudok állitani. A te drivereden miket lehet állitani ?
2011. jan. 5. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor majd megnézetem.

Ez egész pontosan Microsoft High Definition audio hangeszköz. Kiemelések vannak, hogy térhatás, meg akusztika javítás, mélyhangkiemelés. Más érdekes nincs, mint az asztali gépemen.

2011. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!