Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan driver letöltő...

DannyZuko kérdése:

Létezik olyan driver letöltő program ami ingyenes és nincs tele kéretlen progikkal? (lent)

Figyelt kérdés
Olyan szoftvert keresek, ami megkeresi neten a gép hardvereinek adott oprendszerhez tartozó drivereit. Amiket találtam azok elég sok kéretlen dolgot is tartalmaztak és/vagy fizetősek. Azért kellene, mert elég sok laptopot hoznak barátaim szervizre, amik nem támogatják a win7et, viszont az van rájuk téve és support oldalakon nincs driver. Minden drivert pláne ha chip szám alapján kell megkeresnem, akkor az életem rámegy soxor... Mit javasoltok?
2011. okt. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
AIDA
2011. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Aida az everesthez hasonló diagnosztikai program? Ez tud leszedni drivert is, vagy csak arra használatos, hogy pl a hálókártya stb.. chipszámát stb megmutassa és ezután leszedjem a gyártótól a drivert? Ahogy néztem elég régi szoftver. Megy win7alatt?
2011. okt. 3. 10:52
 3/4 The Nuke ***** válasza:

Hát az aida 64 extreme edition az vagány program!

Megy nekem win 7 64 bit alatt!


De a kérdésedre nem az a megfelelő program!

Ugyan az mint az everest!


Szerintem olyan driverletöltő, ami automatikusan megkeresi a drájvereket és letölti, de hogy még ingyenes is legyen, sajnos nem létezik!


(szerintem)

Sokkal próbálkoztam már eddig, de hiába!

2011. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam egy privát mail-t. Köszönöm a feladójának!
2011. okt. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!