Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok jó retusáló,...

Ajánlanátok jó retusáló, képszerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amit könnyű is kezelni, nem vagyok valami nagy informatikus:D 22/L
2011. jan. 6. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gimp, Photoshop. Utóbbihoz némi szakértelem szükséges :)
2011. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Photoshop-ot már letoltottem, de nem értek hozzá:((
2011. jan. 6. 16:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nehéz bármit is ajánlani, ha nem tudod megcsinálni amit akarsz. A photoshop talán a legsokoldalúbb és profibb szerkesztőnek mondható, tehát azzal sok mindent meg tudnál csinálni. Googleben ha beírod hogy photoshop tutorial (magyarul is ez a neve), nagyon sok olyan videót vagy képsort találsz ahol minden folyamat lépése egyesével be van mutatva, és ez elég nagy segítség a kezdőknek mert lassan fel lehet építeni a tudást. Sajnos máshogy nem megy, vagy megtanulsz használni egy programot, vagy nem használod. Senki sem úgy kezdte hogy ő profin retusált, ha ezt akarod csinálni akkor muszáj megtanulni (függetlenül attól hogy könnyű vagy nehéz, mert a képszerkesztés alapból egy összetett dolog). Bármilyen más programra is igaz, mert ha most felsorolnak bármilyen másik tíz programot, azokat sem használtad valószínűleg, így ugyanott tartanál mint most.
2011. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Letöltöttem a Photoscape-et, ezzel lehet retusálni? Mert nem találom rajta.
2011. jan. 6. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan programot nem fogsz találni aminek a közepén van egy nagy retusálás gomb, ami megcsinál mindent helyetted. (mert a kérdésből úgy jön le hogy te ezt így képzeled el...)
2011. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem így képzelem el, csak megkérdeztem, mivel erre van ez az oldal, nem arra, hogy belekössünk a másikba, mert talán valamihez nem ért annyira, mint más! Minek írtál, ha választ nem is adtál?
2011. jan. 6. 17:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább arra válaszolhattál volna, hogy érdemes-e keresnem, vagy a photoscape-el nem lehet retusálni?
2011. jan. 6. 17:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a ps-t vagy a gimpet ajánlottam volna. Azt mondtad a ps túl bonyolult, a gimp is ugyan azt tudja csak a ps egyszerűbben... Innentől szerintem felesleges szócsépelés lett volna az egész...
2011. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Google Picasa-val csak alap dolgokat lehet csinálni, de nagyon egyszerű és látványos.
2011. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Régen volt egy képszerkesztő programom, azzal tudtam retusálni is, egyszerű volt. Azóta újra telepítették a gépemen a windowsot, és elfelejtettem a nevét:(
2011. jan. 6. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!