Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Richard Burns Rally vagy...

Richard Burns Rally vagy Colin Mcrae Rally?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?
2011. jan. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt szeretem, nem tom miért akarsz választani.

Colin Mcrae Rally 2.0 ez a legjobb.

Richard Burns Rally-ról pedig nem tudok mit mondani, szerintem az egyik legjobb rally szimulátor.

2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mindegyikben van jó és rossz része

Richard Burns rally (RBR) online-no tudsz menni csapat tagokal más csapatok ellen saját festésü autoval.

www.rallysimfans/forum/ <---ide regisztráljál

Richard Burns rallyban rally suli jó amit maga Richard burns kiprobált tesztelte játékot. Ez igazi élő rally szimulátor mert billentyűvel nem tudsz menni ehhez kormány szett kell logitech G25 vagy G27. kormány 3 pedál és 1 sebválto.

Colin Mcrae rally 2.0. az autok jók

-//-rally 3-ba a tank meg néhány auto nem kellett volna de saját autot is tudsz beletenni

dirt 1-2-3 része is jó

2011. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az RBR a világ legjobb rally-s játéka. Ez tényleg egy szimulátor. A Colin Mcrae sem rossz de az RBR hitelesebb játék viszont nem igazán lehet billentyűzettel játszani.
2011. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!