Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki jatszott mar a Richard...

Ki jatszott mar a Richard Burns Rally-in? Es milyen szamitogeppel? Vagyis hogy milyen konfiggal? Amin elment normal felbontason? Es mi a velemenyetek a jatekrol?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 6400+ 8600gtvel nyomtam, de ment rendesen 6600gtvel meg 2800+ os géppel is.

A legélethűbb rali játék,nekem nagyon bejött, végig is toltam párszor;)

2009. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a legsikerültebb ralis szimuláció, de volt pár pont, amin nem tudtam kibékülni vele.


Az egyik, hogy mintha a gázpedál csak két fokozatot ismert volna: gázelvétel és padlógáz. Nem hiszem el, hogy egy raliautóban nem lehet tartani 80-90 km/órás sebességet 3-as vagy 4-es fokozatban. Ez nagyon a finom korrekciók róvására megy kanyarokban. És biztos, hogy a pedáljaimmal minden rendben volt.


A másik, ez már személyes benyomás, valahogy túl könnyűnek tűnik az irányítása ahhoz képest, amit elvártam. Raliban a szinte folyamatos sodródás miatt több és látványosabb munka van a kanyarokban, mint az aszfalton futó versenyautók esetében, ezzel szemben az aszfaltra kiadott igényes szimulációk (pl. iRacing) teljesen mást adnak vissza. Egy jó szimulációban beleizzadsz egy körbe, akár fizikai fájdalmaid vannak a sok görcsölés miatt, arról nem is beszélve, hogy kanyarokban legalább 10-szer nyúlsz bele az autó mozgásába, hogy íven tartsd.


RBR-ban ezt nem így éreztem. Ezzel szemben a legsikerültebb a rally kategóriában, de korántsem gondolom megfelelőnek.

2009. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hello.11 válasza:
SOS hogyan tudom javitani azt hogy hibas rajt amikor elkezdek egy szakszt mindig ezt irja ki
2013. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!