Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a bajom hogy a Crysis...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Az a bajom hogy a Crysis 1-ben és a 2-ben azok a célkeresztek olyan gagyik szóval nem jók van rá lehetőség hogy lehessen még több közül választani hogy csak ne ezek közül lehessen?

Figyelt kérdés
Úgy mondom hogy vannak hozzá valamilyen ilyenféle kiegészítők vagy peach-ek vagy valami mert ezt nem tudom hogy van van ilyesmi vagy nincs van rá mód hogy megváltoztassuk a célzót azon kívül amik vannak?
2011. jan. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Crysis 2 nincs kinn, az a warhead amire gondolsz.

keress rá h crysis mods, van egy ilyen oldal ott biztos találsz, habár nem vagyok benne biztos.

2011. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Crysis 2: "Mostmár viszont biztos: 2011 március 25-én minden PC, PlayStation 3 és Xbox 360 tulajdonos beszabadulhat a romokban álló New Yorkba."


Szal nem tudom miről beszélsz. Talán a Warheadról. Van több beépített célkereszt, a beállításoknál meg találod őket

2011. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi nem a crysis 2 hanem a Warhead oké ja és bocsi mégegyszer akkor a warhead-hoz van valami ilyesmi?
2011. jan. 8. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉN NEM TALáltam semmit a módokról küldenétek egy oldalt hogy honnan töltsem le.
2011. jan. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!