Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy törőlhetném le az interne...

Prado09 kérdése:

Hogy törőlhetném le az internet explorert?

Figyelt kérdés
Amikor le szeretném törölni, azt írja ki, hogy kérjek engedélyt a következőtől:TrustedInstaller hol találom ezt mg?
2011. jan. 13. 21:21
 1/7 anonim válasza:
Ismeretei szerint sehogy, mert a windows explorer alapú, azaz szükséges része. De, biztosan van, aki ennél többet tud.
2011. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Internet Explorer nem egyenlő a Windows Explorerrel. Az utóbbi a fájlkezeléshez fontos, az az Intéző talán. Viszont meglepődnék, ha a Windowsban valahol találnál uninstallert IE-hez.
2011. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is "imádom" az olyan válaszokat, amilyet most én is írni fogok, de miért akarod letörölni? Letöltesz másik böngészőt, és beállítod alapértelmezettnek. Ráadásul asszem a Windowst csak IE alól lehet frissíteni az update oldalról.
2011. jan. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21:38 Így van. Az IE nem azonos a Windows Explorerrel. Utóbbi nélkül igencsak gondok vannak.
2011. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Explorer(.exe) nélkül se tálca, se ikonok, csak a háttérkép és az egér van!

Az Internet Explorer más. (iexplore.exe)

2011. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TrustedInstaller egy szolgáltatás.

Teljes néven, "NT SERVICE\TrustedInstaller"

A TruInstaller.exe végzi a magasabb szintű rendszerváltoztatásokat.

Futtatható fájl elérési útja: C:\Windows\servicing\TrustedInstaller.exe

2011. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokért! Egyébként azért akartam kitörőlni, mert nem működött rendesen! de már a tesóm megcsinálta:):) de azért kösz...
2011. jan. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!