Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetném le a Windows...

Honnan tölthetném le a Windows XP-t? Kulcsom van, részletek lent!

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni az XP-t. Először persze formattálni, törölni mindent a gépről.

Telepítő lemezt akartam csinálni, de elég körülményesnek tűnik. Inkább letölteném valahonnan és kiírnám lemezre. Így legalább nem kellene attól tartanom, hogy valami lényeges dolgot rosszul csinálok meg.


- Magyar nyelven szeretném

- Windows XP : Professional-t

- SP 3-as verziót, hogy ne kelljen sok frissítést letölteni utólag.


Azt hiszem 32 bites a rendszerem, de ha valami információ fontos még akkor nyugodtan kérdezzetek. (Régebbi a gépem, win 7et vagy vistát nem futtatná, azért kell nekem xp még most is.)


Úgy tudom, lehet rendelni is telepítő lemezt, de én most inkább letölteném.

Viszont nem szeretnék mindenféle "alakított" rendszereket leszedni torrent oldalakról, mert azokban annyira nem bízom.

Kerestem a hivatalos windows oldalon, de órák óta nem találok egy normális letöltést.

Illetve találtam service pack 3-at, de úgy vettem ki a leírásból, hogy az csak a frissítés nem a nagy telepítő.


Könyörgöm, valaki adjon már nekem egy rendes linket! De olyat, ahonnan nem irányít át még 50 helyre, hanem le tudom tölteni. Órák óta szerencsétlenkedem.


Nem igazán értek az ilyesmihez, de raktam már újra máskor is a rendszert, sok éve én csinálom. Ha letöltöm az xp-t akkor ugye jó lesz ahhoz is az én aktiváló kódom? A mostani xp-hez jó, eredeti kulcs.


Hálásan köszönöm!


2011. jan. 14. 02:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát olyan magyar nyelvű, Win XP Professionalt szeretnék letölteni, amiben minden benne van és nincs úgymond. belenyúlva. Nem kell hozzá semmi extra sem, majd én letöltöm magamnak a további programokat, nem fontos, hogy benne legyen vagy ilyesmi.


Ilyet le lehet valahonnan tölteni? Egyszerűen nem találom, de lehet, csak én vagyok ügyetlen.

2011. jan. 14. 03:33
 2/6 anonim ***** válasza:

?

Az Windowst nem ingyen adják,ezért ez így konkrétan legálisan/hivatalosan nincsen fent sehol a neten,CSAK Illegálisan,különféle warezes/torrentes oldalakról tudod letölteni magadnak, másoktól.


Regisztrálj be egy oldalra,a legjobb oldalakra általában csak meghívásra lehet bekerülni.

2011. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

thepiratehax.org Nézelődj!...Töltsd!...Telepítsd!..Élvezd!


Akármelyik xp-hez jó a telepítőkulcsod.

2011. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* thepiratebay.org xD bocsi, elírtam
2011. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a win oldalán, hanem google-ban nézelődj windows xp hu 32 bit (vagy x86) torrent varázsszavakkal. Lesz miből válogatnod.
2011. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy klassz torrent oldalra meghívóm, megnéztem, van feltéve Sp3-mas Windows Xp Pro. Semmi buherálás nincs benne. Seedelik még nemkevesen, úgyhogy ha érdekel, írd meg a mail címed amire küldhetem, aztán onnan seperc alatt lekapod. ;)
2011. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!