Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik szerinted a legjobb...

Melyik szerinted a legjobb kaland pc-s játék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Definiáld mi az hogy kaland. Akció, lövöldözős, vagy esetleg szerep, vagy mindháromból egy kicsi.
2011. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a kaland aladt azt értem, mikor nem a harc jeleneteket hangsújozzák ki hanem a bizonyos pályák teljesítése a lényeg
2011. jan. 14. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:
The Neverhood. Ezer éves, de a világ egyik legjobb játéka. Nem csak legjobb kalandjátéka, úgy általánosan is a top kevésben van benne:D
2011. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aha, mario óta nem sokat láttam ilyet. A tomb raider sorozat meg minden újabb résszel egyre nagyobb vicc. De ha nem számít neked hogy ismeretlen gyártó kis játéka, csak jó legyen, akkor a Trine-t tudom ajánlani. Nagyon kellemes kis játék! :)
2011. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Régen nagyon szerettem a kaland játékokat, ma már sajnos kevés van belőlük... Csak régebbiket tudok mondani, nem tudom milyenek vannak manapság:

Broken Sword abból is az első rész, nem is olyan rég kiadtak egy Director's Cut kiadást, lényegében az első rész kicsit kibővített változata.

A másik amit szerettem az a Fahrenheit.

Aki meg szeretne egy kicsit több kalandot, annak ajánlom: [link]

2011. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Látom most írta valaki a Neverhood-ot...ezt hogy felejthettem ki?? Azt is nagyon szerettem:)
2011. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszolóknak és még várom a többi választ is =)
2011. jan. 14. 15:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Oddworld: Abe Exodus


Készülj fel sok anyázásra, mert baromi nehéz, de a poénok mindenért kárpótolnak :D

2011. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán kicsit elüt a megszokott kalandjátékoktól, de végülis kaland szerintem:)

Amnesia - The Dark Descent

Aki szereti a kalandot, annak ajánlom, aki szereti a horrort, annak kötelező, aki viszont gyenge idegrendszerű, az inkább felejtse el:)

2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én azt a játékot toltam de egy idö után hagytam mert nem igazán vágtam a lényegét és a történetét. ott hagytam abba ahol elöször jön ilyen szörny vagy tom is én mi az
2011. jan. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!