Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket telepítsem fel? Vagy...

Melyiket telepítsem fel? Vagy hogy? (LENT)!

Figyelt kérdés

most az XP-van rajta a gépemen....és szeretném a Windows7-et rá tenni..de ahoz lekell szedni az XP-t vagy az maradjon..és ugy a kettő? és ahoz hogyha rá rakom a Win7-et akkor újra kell telepíteni a gépet???!


HELP. (Légyszives normális válaszokat. mert nemnagyon értek az ilyenekhez.:P=/ )


köszi előre is.....


2011. jan. 14. 23:41
 1/6 anonim válasza:
úgy tudom nem lehet megoldani, hogy két oprendszer legyen a gépen, és először mindet le kell szedni, hogy osztott legyen. annyira nem értek hozzá. jelzem a moderátoroknak a kategóriát:)
2011. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszii..

jaah rossz kategoriába nyomtam.xD=/

2011. jan. 14. 23:54
 3/6 anonim válasza:
hát igen, nem lehet egyszerre kettő... de tényleg nem rosszindulatból, de ha ennyire nem értesz hozzá, akkor lehet nem neked kellene újratenned a gépet.
2011. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az osztott operációs rendszer lehetséges, de bízd hozzáértőre, mert nem egyszerű.
2011. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

De lehet egyszerre mindkettöt, mert Nekem is úgy van;)


Az már más kérdés, hogy bivalyb@szóan erös gép kell hozzá, ezért csak úgy nem ajánlom.

Másrészt, ha felteszed a windows 7-et, abban wan XP-mód.


Hiába magyaráznám hogy telepíts, nem tudnád megcsinálni.

Kérj meg egy ismeröst.

2011. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okéés köszii(=


inkább szerintem megkérek valakit....xD

2011. jan. 15. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!