Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok nem DivX-es...

Hogyan tudok nem DivX-es asztali lejátszóra DVD-t írni, úgy hogy nézhető legyen? Vagy VCD-t.

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Neroval kiválasztod, hogy DVD, VCD, vagy SVCD, majd hozzáadsz egy fájlt (avi, mpeg, mov stb) és átkonvertálja, majd kiírja.
2011. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

VCD felejtős

Ha nem kell felirat, akkor> [link]

Ha felirat is kell> [link]

Ezek ingyenesek. Fizetős a ConvertXtoDvd, ami a legjobb is...

2011. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A ConvertXtoDvd-t már használtam, de azzal sem volt nézhető az átkonvertált és megírt DVD.

Megpróbálom a divixtodvd-t is.

Az asztali lejátszó régi típusú, állítólag csak eredeti DVD-ét olvas és VCD-t, ugyanis nem nekem kell, de nem fér fel egy CD-re a VCD-be átkonvertált film és nem tudom DVD-re lehet-e írni VCD-t?

2011. jan. 16. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem játsza a dvd-video-ot a lejátszó???

Dvd-video formátumba írtad ugye, amikor kiírtad a konvertált video_ts-t?

2011. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Először Nero-val írtam, adat DVD-t választottam és hozzáadtam az átkonvertált fájl-kat.

Aztán megpróbáltam egy másik típusú programmal is, a neve Burn4 az is simán megírta, csak még nem volt lehetőségem kipróbálni.

Átkonvertáltam DivXtoDVD programmal is, csak a héten nem tudom kipróbálni, hogy le lehet-e játszani. Kíváncsi vagyok nagyon.

2011. jan. 17. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Sejtettem. Nérónál a Dvd-videó írást kell választanod! Én a BurningROM-ot használom csak a Néróból, ott megtalálod ezt az opciót.

shampoo, Burn4Free...itt is a megfelelő formátumot kell választani majd...szóval ne adatként írd ki, hanem dvd-video-ba. A konvertált video_ts-t kell majd megadni. Burn4free-t nem ismerem a többiben tudok segíteni...

2011. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon a segítséget.

Újra írom a DVD-t a BurningROM-al, aztán ha kipróbáltam hogy nézhető-e akkor majd jelentkezem.

2011. jan. 18. 07:08
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, működik.

Nagyon köszönöm a segítséget, hálás vagyok.

2011. jan. 28. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
:))
2011. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!