Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Neroval hogyan lehet asztali...

Neroval hogyan lehet asztali lejátszóra alkalmas DVD-t készíteni?

Figyelt kérdés

Mert nálam most azt írja ki, hogy: "DVD video tartalmat egy olyan összeállítás típushoz adtuk hozzá, amely egy asztali lejátszón nem lejátszható lemezt fog eredményezni."

Erre feldobja, hogy DVD video készítés funkciót. De nem tudom használni, mert mikor a video fájlok hozzáadása funkcióra kattiontok és a vob fájlokat kimásolom a Video_Ts könyvárból, akkor összerakja ugyan egy filmé, de rögtön ki is lép és visszatér a néro menüjébe, ahonnan ki lehet választani, hogy cd-t vagy dvd-t akarok írni. Akkor most mi van? Hogy kell használni? Nero 7-em van.


2010. szept. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] ...:))
2010. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja..nyugodtan írj 8x-an...
2010. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nekem nem ilyen a formátuma.


[link]


[link]


lehet nem is 7-esem van? de a tulajdonságok ezt írja ki :S


[link]

2010. szept. 14. 11:49
 4/7 Holdtündér válasza:

Meg lehet azt csinálni, emlékszem nekem is bajom volt vele.

De elfelejtettem hogyan kell. XD

2010. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na egy pillanat...

Én úgy értelmeztem, te írni akarsz egy dvd-t nem? Akkor ne a Visiont indítsd! (második kép)

Start/Mindenprg/néró...itt vagy express, vagy burningrom-ot válaszd! Onnan már egyértelmű.

Ha készíteni akarsz, akkor>>> [link]

2010. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nincs ilyen funkcióm


[link]


de mindegy, végülis megoldottam a windos beépített írójával. igaz, hogy a menü használhatatlan, de megy.

azért köszi, majd még megnézem ezt az oldalt, amit küldtél.

2010. szept. 15. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl,a képen látható adat vagy audio mappában nincs BurningROM? Nálam ha föléjük viszem az egeret...ott van a Burning ROM...

Ha hiányzik, nem teljes a Néród.

2010. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!