Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World Of Warcraft-ot le...

A World Of Warcraft-ot le fogják valaha magyarosítani?

Figyelt kérdés
Olyan gáz,hogy nem magyar.Már szinte minden játékhoz van magyarosítás csak ehhez nincs.Nem lehetne valahogyan megoldani,hogy ezt is lemagyarosítsa valaki?
2011. jan. 17. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12 millióan játsszák világszerte. Ebből a magyar játékostábor alig éri el az 1%-ot. Szerinted?
2011. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
határozottan nem, mert a sok szar leginkább a szerveren tárolódik, de szerintem te úgysem értenéd. meg magyarul full hülyén hallatszanának a nevek. pl viharszél stormwind helyett. ugyanmááár
2011. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
magyar eredeti játékostábor jelentéktelen. a törtösökről tudomást sem vesznek.
2011. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De a küldetéseket meg a történeteket igazán le lehetne fordítani.Ott van az internetes koppintás a Gates Of Anderon.Az full Magyar és a nevek azok az eredeti nyelven vannak.Ha egy gagyi koppintásnál megtudták oldani akkor szerintem a Blizzard simán megtudnák oldani.De ha lenne valaki aki ezt bevállalja akkor ők ezt nem tennék hivatalossá?
2011. jan. 17. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:

20:13


Személy illetve tulajdonnevet mióta szokás fordítani? Tudom, hülye blizz megteszi, de böszme szokás! Mikor Thrall nevét pöröly-re láttam fordítva egy könyvbe, ment gyújtósnak, és letöltöttem az angolt pdf formátumban.

2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, gondolj már bele mekkora hülyeséget beszélsz! Szerinted ki lenne az a mazochista, aki csak azért hogy a küldetéseket magyar nyelven lássa, fogja magát, és olyan tört szerverre megy, ahol majdnem 20 gigányi egyéni tartalmat kell letöltenie! Vagy úgy gondolod hogy patch formában kellene magyarosítani? Az se jobb.


Törődj bele, inkább tanulnál meg angolul! Én nagyon sokat köszönhetek a WoW-nak angol tudásban!

2011. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mint írtam: NEM!

nincs elég Magyar fogyasztó, akik fizetnek a játékért, nem fogod fel?


a fordítások ellenőrzése további papírmunka és pénzelszívás a blizzardnak. Nem ér nekik annyit az egész, hogy a világ összes nyelvére lefordítsák.

Mert akkor miért csupán a Magyar kisebbséggel kivételezzenek?

2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mióta WoW van, egy olyan pici bizbasz dolgot nem képesek megcsinálni - ami aztán tényleg csak 20 perc lenne - hogy alt gr + v billentyűkombináció @ mellé ne illesszen be szöveget vágólapról mintha ctrl + v-t nyomott volna az ember. Ha ennyire nem képesek akkor hol vagyunk mi magyarok az ő szemükben? Sehol!
2011. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A wownak köszönhetően lett meg a nyelvvizsgám, és az emelt angol érettségim, használd ki inkább ilyen célból.
2011. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

20:21


Megoldani megtudják, természetesen, de nincs értelme, minek vesződjenek 10000 alatti felhasználó kedvéért?

2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!