Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Töröltem az msnt, mert letöltö...

Töröltem az msnt, mert letöltöttem a legújabbat (egyszerűen fos az egész) és most me gnem tudok régebbit feltenni, mert hogy az új még a gépen van. DEHÁT az ég adta világon sehol sincs az a nyomorult msn! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy nagytakarítást.

Pl. a CCleaner kitörli az új minden nyomát.

2011. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
THX nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon.....
2011. jan. 19. 18:41
 3/6 A kérdező kommentje:
futtattam párszor a CCleanert,de még mindig úgy érzékeli a gép,hogy az msn márpedig fent van
2011. jan. 19. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm, nekem eddig a hasonló problémáimat megoldotta a CCleaner.

Rendesen, az uninstallal törölted az MSN-t, ugye? Nem pedig a fájl törlésével?


Akkor először is nézd meg a CCleaner > Eszközök-nél, hogy szerepel-e a programok között. Ha esetleg igen, töröld.

Ha nem, akkor beírod, hogy msn, ide: Start > Keresés, és pipáld ki, hogy a rejtett fájlok között is keressen. Amit talált, azt töröld ki. Utána CCleanerrel csinálj takarítást, plusz hibák eltávolítását.

2011. jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem az uninstallal töröltem,hanem simán a filet,mert siettem:S
2011. jan. 20. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
méghozzá az újat is többször feltelepítettem újra meg újra, de még azt se érzékeli,hogy feltettem, és még azzal sem tudok msnezni
2011. jan. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!