Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb cd dvd író...

Melyik a legjobb cd dvd író program? A nero 8 tól nem vagyok igazán megelégedve. Az Alcohol több verzióját letöltöttem, nem tudok vele írni. Egyszerűen nincs is rajta az író program vagy én vagyok a buta hozzá?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Az Alcohollal nem lehet normál adat lemezt írni.Az Alcohol inkább képfájl kezelő szoftver,képfájlt azt ki is tud írni.Meg másolni is lehet vele,akár írásvédett lemezt is simán.De normál adat lemez összeállítást nem lehet vele készíteni.


Nero helyett ajánlom ezeket,mind tud magyarul,és ingyenes:


[link]


[link]


[link]


Az ashampoonak ez egy régebbi verziója,azért ingyenes.Van belőle újabb is(8-as verzió,az fizetős-persze meg lehet találni azt is warez oldalakon,de nem sokkal tud többet,mint az ingyenes)

2009. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Néróban a "BurningROM"-oz használtad? Szerintem nagyon jó, de alternatívaként használom az Ashampoo-t.
2009. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
RoxioEasy CD DVD creator. Vagy Ashampoo Burning Studio.
2009. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Néró 8 van, jól működik, DE nem használom írásra, hanem csak iso-t hozatok vele, amit ImageBurn-al írok ki DVD-re.
2009. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a Nero-t! Ashampoo-t használok és szeretem is ráadásul könnyen kezelhető és eddig nem volt vele baj!! :)
2009. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!