Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Sims2?...

Miért nem indul a Sims2? Ráklikkelek, és mindig hibaüzenetet ír ki.

Figyelt kérdés

Eredeti lemez, a borítóján ez áll: "The Sims2 különleges DVD kiadás magyar nyelven". Ugye ez az alapjáték? Csak egy DVD van benne, de a telepítőnk nem kéne benne lennie??

Ez a hibaüzenet: CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game. Ez most mi? Mi a baj? :O


2009. febr. 2. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kapcsold ki pl a deamon toolsot


én arra következtetek azért nem indul be mert azt írja hogy kapcsold ki a cd/dvd emulálo szoftvert ---- pl.: Deamon Tools -- Power Iso .. stb stb.

2009. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző hozzászólónak, valószínűleg az Alcohol 120% vagy a Daemon Tools telepítve van a gépedre, ha kilépsz belőle minden bizonnyal megoldódik a gond :)
2009. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bal klikk a monitor alján lévő piros villámos jelre és Unmount all drives (ha esetleg nem menne)
2009. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy Deamon toolsza van ?


Lehet más emulátora is !

2009. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Daemon Tools-a van e.
2009. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg van deamon toolsom. :) Nem gondoltam volna, hogy ez a probléma, gőzöm se volt róla, hogy mi ez az emulációs dolog... Sok fejtörést (és majdnem dvdtörést is) okozott már nekem ez a telepitési dráma... :D

Kösz mégegyszer minden válaszolónak, fel is pontoztalak titeket!

2009. febr. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!