Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitöröltem a progik telepítési...

Kitöröltem a progik telepítési listájából, de még a meghajtóból is a 2011es MSNt, össz maradt egy írásvédett msimg32. dll nevű fájl, de nem engedi, akárhogy próbálom, h feltehessek egy régebbi MSNt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Törölni kéne a registryből, de ha nem akarsz ott kutakodni, ccleaner megcsinálja helyetted. Vagy bármilyen registrypucoló, ami kéznél van.
2011. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül a registry tisztítóval, akkor van egy "Unlocker" nevű program, ami még a "törölhetetlen" fájlokat is ki tudja törölni. Telepítés után beépül a rendszerbe, ha a kívánt fájlra jobb gombbal rákattintasz megjelenik és ott a törlést választhatod. Magyar nyelvű.


[link]

2011. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mit tegyek,ha ccleanerrel és regcleanerrel is leszedtem minden windows live cuccot,ennek ellenére nem engedi még mindíg?sőt,az az unlocker meg nem indul...
2011. jan. 20. 18:33
 4/5 A kérdező kommentje:
az unlockert sikerült működésre bírnom végre,DE MÉG ÍGYSE ENGDI H RÉGEBBI VERZIÓT TEGYEK FEL!!!!!
2011. jan. 20. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a gépet visszaállítani egy olyan korábbi időpontra, amikor a 2011-es MSN még nem volt feltelepítve. Start-Súgó és támogatás-Rendszer-visszaállítás egy korábbi időpontra (XP). Ha nincs ilyen visszaállítási pont, akkor csak a reg.adatbázis teljes pucolása marad, de az elég macerás és kockázatos.
2011. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!