Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Messenger 2011!?

Windows Live Messenger 2011!?

Figyelt kérdés

Jelentkeznék be msn re kiirja hogy le kell toltenem az új msn verziót le OK ozom kiirja hogy nem tudj telelpiteni emg frissiteni hozza e be a webhelyet ahonnan toltsem le...

[link]

behozza ezt az oldalt rálépek letoltés

[link]

ezt az oldalt hozza bee hiaba lepek barmelyire meg ujra me gujra megcsinalom gepet ujrainditom nem jo sehoygseeee...

Windows Vistam van szal még csak nem is XP!

Valaki tud nekem ebben segíteni?? MIt csináljak!?


2011. jan. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek neked msn? Van olyan gyökér, aki meg tudja érteni a te írásodat? Ülj le fiam, egyes!


"Windows Vistam van szal még csak nem is XP!" Mert szerinted a Vista jobb, mint az XP? Jelenleg az XP a legjobb, utána a Win7, és 3. helyen áll a Vista, de csak mert nincs más (kihagyva ugye az XP előtti, szintén semmirevaló rendszereket). De ha meg elszakadunk a Windows-tól, akkor az ÖSSZES Linux jobb, mint bármelyik Windows. Mindegy, szó mi szó, a Vista a legfosabb!


Igen, tudok segíteni is... a 2011 egy rakás kutyafos, én 5 perc után a fejemet vertem a falba, úgyhogy hagyd a fenébe, maradj a korábbi verzióknál, ha jót akarsz magadnak. Én a 8.0 híve vagyok!

2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cseteléshez használd a Pidgint, egyébként is igyekezz megszabadulni az összes májkroszoftos szeméttől!
2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a gondom...

és kedves 1. válaszoló, hogy használjuk a régit, ha nem enged bejelentkezni???:O

2011. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2011. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
cseréld le a Vistádat!!! XPr-re! Ne 7-re:DCsak egy jó tanács...
2011. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nos, én az ide író emberekkel nem tudok egyetérteni, nekem Windows 7-em van, tökéletesen működik, sokkal jobb, szebb, gyorsabb mint az XP, de ha bárki tud valamit mondani, amit XP-n meg tudok csinálni, W7-en pedig nem, azt szívesen meghallgatom. De sosem fogom megérteni azokat, akik szidják, mert soha nem volt vele semmi bajom, és minden igényemet kielégíti.


A kérdezőt én sem igazán értem, mert nem képes magyarul írni. Annyit tudok neki tanácsolni, hogy töröljön le mindent ami a messengerrel kapcsolatos a gépéről, majd tegye fel őket újra.

2011. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!