Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam be a Geforce...

Hogy állítsam be a Geforce 460 GTX VGA-mat?

Figyelt kérdés

Ez van nekem és a minap jöttem rá hogy ez tud Sztereoszkopikus 3D-t. Idáig a TriDef 3D progit használtam de az lejárt és nagyon jó volt. Az nvidia vezérlőpultban a 3D-s képeket megtudtam nézni meg végig is nyálaztam a beállításokat de nem tudom hogy kell ezt a játékokban v filmekben előhozni. Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


ui.: v1.: Bocsi h hosszú lettem


v2.: Úgy hallottam régebben h ehez az nvidia honlapjáról kell vmi külön progi mm h játékokban is tudjam használni


v3.: Igen van szemüvegem is:)


Ha nem tudod a választ ne ide offolj.


2011. jan. 22. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

amelyik jatek tamogatja a 3d stereovisiont, ott csak eleg bekapcsolni a driverben, es mar megy is. pl a dead rising 2 az ilyen.


viszont a TriDef 3D -n kivul nem tudok masrol, hogy lenne ilyen 3d-t kezelo program.

2011. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!