Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIVANN! A Battlefield bad...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

MIVANN! A Battlefield bad company 2 letöltöttem de ez van miért vagy mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
A mikor nem gaézok és az első pályán a vizben kiúszunk a partra akkor egy kis idő után már nyomhadod is de mutatja hogy miket nyomj meg pl gugolás előre hátra de miért van az hogy ha az egeret ballra vagy jobra mozgatom akkor csak jobb fele fordul.És ha lefele mozgatom vagy felfele akkor meg csak felfelé néz és nem tudom utánna visszaálítani középre mit van ezzel?
2011. jan. 22. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt a verziót:

[link]

2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hülyeválasz ***** válasza:

Több oldal foglalkozik ezzel a problémával a Battlefield BC2-vel kapcsolatban, hogy miért nem olvassa a sok lúzer az nfo-t, és miért szemeteli tele a netet a baromságaival.


Máskor olvasd el figyelmesebben az nfo-t, benne van a megoldás a kérdésedre.

2011. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hülyeválasz ***** válasza:

JA!

[link]

2011. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
OK de az nfo ban irja amit ir de nekem se jabberwocky.txt se pitoni.txt file-om sincsen.
2011. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!