Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? Frissítettem a...

Miért van ez? Frissítettem a böngészőmet Explorer 9 Beta-ra! Véletlen kitöröltem a progikból a másik böngészőm a Mozilla-t! Újra letöltöttem és nem engedi telepíteni (ahogy más böngészőt sem) Más fájlt sikerül telepítenem!

Figyelt kérdés

Ezt írja ki mikor rákattintok a böngésző exe futtatás gomb után: Could not create folder"C:\Users\z\AppData\Local\Temp\7ZipSfx.000".Hozzáférés megtagadva!

Nem tudom miért írja ki ezt?Nem is találtam az összes mappát!


2011. jan. 22. 20:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kitöröltem valami szükséges cuccot??:-S (Ahhj rem nem)
2011. jan. 22. 20:49
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha van Total Commandered, akkor keresd meg ezt az ideiglenes internet fájlt (.temp) és töröld. Aztán futtasd le a Ccleanert is.
2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez nekem magas!:(
2011. jan. 22. 20:50
 4/31 A kérdező kommentje:
Amúgy van Total Commander-em
2011. jan. 22. 20:50
 5/31 A kérdező kommentje:
LocalLow mappa megvan de aztán Temp mappa nincs!Valami más van csak...Conduit és Messenger...
2011. jan. 22. 20:53
 6/31 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük lépésenként: Total Commanderben C:\Users\z\Application Data\Local Settings\Temp ebben a mappában van ez a 7ZipSFX.000 tömörített ideiglenes internet file. Ezt töröld ki.



Could not create folder"C:\Users\z\AppData\Local\Temp\7ZipSfx.000".Hozzáférés megtagadva!

2011. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ha így nem megy, akkor futtasd le a Ccleanert. Ha nincs, innen töltsd le: [link]

Takarítsál vele.

2011. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem LocalLow mappám van!És olyan hogy Temp nincsen!:( Mi az a cleaner?Miért kell?Köszi hogy segítesz!És bocsi h fárasztalak!Nem igen értek a géphez!
2011. jan. 22. 21:03
 9/31 A kérdező kommentje:
Amit leírtál oldalt onnan nem lehet ingyen letölteni!:-s
2011. jan. 22. 21:08
 10/31 anonim ***** válasza:

Akkor neked Windows7 az operációs rendszered. De ugyanazt jelenti. A Ccleaner rendszertisztitó, ami nem kell a gépedre, azt törli, de te döntöd el, mit. Csak be kell tenni a pipákat. Egyébként nem lett volna szabad Bétát letölteni, ezek tesztelésre készültek, csak a véglegeset szabad élesben használni.

1. Töltsd le a Ccleanert. Küldtem linket hozzá.

2. Kattints rá és telepítsd.

3. Nyisd meg és futtasd le (elemzés, aztán törlés).

2011. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!