Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom se letölteni...

Miért nem tudom se letölteni az msnt a honlapjáról se telepíteni, ha máshonnan leszedem? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Szóval az a probléma, hogy a régebbi msnem kiírja hogy folytatáshoz telepítenem kell az újat. Már ott is kidobja az ablakon hogy honnan szedjem le, kattintok, és egy hibaüzenetet kapok hogy nem tudja letölteni és telepíteni a fájlt.

Ha felkeresem az msn oldalát, ott se nyitja meg egyik böngészőm se ezt az oldalt:

[link]

Másoknak belinkelem, nekik megnyitja. Ha leszedem máshonnan a telepítőt, akkor nem akarja telepíteni, mert kiírja hogy nem kapcsolódok a netre, pedig kapcsolódok.

Mi lehet a probléma?

Offline telepítőset is kerestem, de nem találtam rendeset, és nem tudtam telepíteni.

Köszönöm szépen előre is, ha tud valaki segíteni:)


2011. jan. 22. 21:35
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg innen :

[link]

2011. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most próbáltam, de sajnos leszedem és nem telepíti, hanem kiírja hogy nincs internetkapcsolat. :(
2011. jan. 23. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:

megvan a bűnös. Conficker féreg.

Szal ha vkinek hasonló problémája van akkor vírusírtás:)

Köszi a választ azért:)

2011. jan. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!