Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google chrome segítséget kérnék?

Google chrome segítséget kérnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kettő dolog lenne a bajom.


Bármely oldalra felmegyek, a file feltöltő beviteli mezők nem láthatóak, a másik pedig minden beviteli mezőre amire kattintok, egy barna keretet rak köré, ezeket meg lehet valahogy oldani?


Mutatom mire is gondolok


Barna keret:

[link]


és a file feltöltés


[link]


megoldható, hogy ezek úgy legyenek mint firefoxbanM


2011. jan. 24. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a bajod azzal a barna kerettel, a feltöltésnél pedig kattints a fájl kiválasztására
2011. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy file kiválasztás... de hogy tudom megcsinálni, hogy legyen ott mező? mint firefoxban, mi bajod a barna kerettel, zavar, ennyi...


Kösz a segítséget, nagyon hasznos volt....

2011. jan. 24. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Watergate válasza:


Mi van ha leváltod a témát? Nem oldaná meg? Szerintem a chrome témája nem jó.

2011. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem sikerült, megprobálok egy másikat hátha mégis, köszi a választ
2011. jan. 24. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:

A keretet a Chrome alapértelmezett stíluslapja teszi rá, amely simán felüldefiniálható a weboldal saját stílusdefinícióival:

[link]


Van olyan bővítmény, amelynek a segítségével át lehet írogatni az egyes elemek megjelenését a gépeden:

[link]


A kepfeltoltes.hu-s dologhoz szerintem más http headert kéne küldened.


Ha ennyire nem bírsz szabadulni a Firefox-os megszokásaidtól, akkor érdemes lenne legalább olyan böngészőt választanod, ami szintén Gecko motorra épül.

2011. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Chrome ilyen.Nem Firefox,és nem is akar az lenni.Ugyanúgy,ahogy a Firefox sem Chrome,és nem is akar az lenni.
2011. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ahhoz képest az uj firefox 4 béta eléggé chrome kinézetű :)


köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget

2011. jan. 24. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább az operára hasonlít szerintem.Most ez a trendi.Abban igazad van,hogy a chrome volt először ilyen.
2011. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt, Beállítások, Személyes dolgok, Böngészési adatok. Itt Adatok importálása egy másik böngészőből. Mozilla Firefox. Átveszi a beállításait.
2011. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!