Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom eltávolitaní a...

Asdloow123 kérdése:

Hogy tudom eltávolitaní a system tool programot?

Figyelt kérdés

Szia.sztok!Bekaptam 1 virust de nagyon keményen és nem tudom hogy törölhetném le nem találok egy használható oldalt ha talalok is az a porgi ami kiütné nem indul el ugyanis letilott mindent csak a mozzilat meg a sajatgepet meg par aprosagot enged elinditani a feledatkezelőt se hogy esetleg leálitanám :S

Lécci segitsen valaki esetleg abban ha ujra kellene tenni a windowst honnan szervaljak?


2011. jan. 25. 22:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aki hasznalható valaszt ad annak ha ad 1 bankszámlaszámot 5000ft-t küldök rá vagy ha nyiregyházán lakik személyesen adom oda!
2011. jan. 25. 22:09
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Legelőször kapcsold ki a rendszervisszaállítás lehetőséget. Start-Súgó és támogatás-Rendszervisszaállítás-Beállítások-Kikapcsolás.

2. Indítsd el a gépet csökkentett módban (F8 billentyű)

3. Mozillát indíts el.

4. Másold be ezt a linket a keresőbe és indítsd el a scannert.

5. Kövesd az utasításokat.

6. Indítsd újra a gépet.

2011. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a lemaradt link:

[link]

2011. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ezzel nem megy, akkor itt van a spyware doctor, ami direkt a system toolra van kihegyezve. Ugyanúgy járj el, ahogy az előbbiekben. Elindítás előtt frissítsd.

[link]

2011. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Helpctr.ece-t nem talalja nem tudom elinditani a súgót
2011. jan. 26. 02:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld a start-a sajátgépre jobb klikk, tulajdonságok, ott legfelül rendszer visszaállítás, ott jelöld be a négyzetet.
2011. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nah megcsinatam amit mondtál de új gondjaim adódtak amit letöltöttem programot nem talalja a virust rengedeteg virust megtalált de miután letöltettem vele ez összeset csökkentet módba és elinditottam rendesbe a virus még mindig ott volt ha gyors ellenőrzésre ha lassura mentem szóval nem tudom mi van már de nagyon idegesitő és már 2x kaptam kékhalált is :S hogy törölhetnem lee a spyware doctorral?
2011. jan. 26. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
A spyware doctort feltelepítetted a gépre?
2011. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
fel töröltettem vele a virusokat nettől szelváltam egy licec kódot vagy mit de nem jó nem veszi észre :/ most az esetet nézem eddig megtalált 12 őt a spyware doctor meg azt irta h minden faxa xd
2011. jan. 26. 18:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha az ESET-tel sem mész 5-ről a 6-ra és ott van az a szaros system tool, akkor a Malwarebytes-nek meg kell találnia. Ezt még próbáld meg. A telepítés végén frissíteni fogja magát.

[link]

2011. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!