Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám eltávolítani az...

Hogyan tudnám eltávolítani az illesztőprogramot? Ajánlana valaki egy ingyenesen letölthető programot ami erre alkalmas?

Figyelt kérdés
Telepítettem egy programot, amihez automatikusan kellett telepítenem egy illesztőprogramot. A baj csak az, hogy Windows 2007-em van, és az illesztőprogram ezzel inkompatibilis. Sehol sem látom az illesztőprogramot, sem a startban, sem a programot telepítése és törlésénél, a keresés sem hoz ki találatot. Többször hallottam már hasonlóról, de azok az esetek programokra vonatkoztak (pl. windows live messenger), volt már rá példa az én gépemen is, de egy egyszerű programmal sikerült eltávolítanom (ZSoft Uninstaller). Viszont ezzel az inkompatibilis illesztőprogrammal nem tudok mit kezdeni. Segítsetek kérlek, súlyos stabilitási gondokat okoz ez a probléma a rendszeren!! :S
2010. jún. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Revo Uninstaller-rel próbáld:)

De az is segítene, a megmondanád az illesztőprogram nevét.

2010. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A program neve Tages Protection (gyártó: Tages SA, hely: nem érhető el)

A gép ezt írja: "Az illesztőprogram blokkolva van inkompatibilitás miatt. Lépjen kapcsolatba az illesztőprogram gyártójával egy olyan frissítés beszerzése érdekében, ami kompatibilis ezzel a Windows verzióval." Rákattintok hogy megoldások keresése az interneten, és nem történik semmi!! Pedig már számtalanszor megpróbáltam! Soha nem csinál semmit...

Még nem nagyon ismertem ki a programot amit ajánlottál, de eddig ott sem láttam még :S

2010. jún. 28. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Üdv.


Esetleg próbáld meg a Ccleaner is.

[link]


F.G.

2010. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos ezzel sem találtam...kicsit reménytelen helyzetben érzem magam...:/ igazából semmi jele nem mutatkozik annak, hogy ez az illesztőprogram a gépemen lenne, kivéve indításkor. akkor írja ki ezt a letiltós akármit..-.-'
2010. jún. 30. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Legalul kattints a linkre, az felbukkanó oldalon pedig válaszd ki a 32 vagy 64 bites programot, töltsd le és távolítsd el vele:)

2010. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv.


Esetleg azt is nézd meg, hogy tuti illesztőprogram-e (driver?) vagy automatikusan elindít egy programot a gép!

Ha az msconfig-ot elindítod ott kikeresheted!


F.G.

2010. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket! az utolsó előtti bejött :))
2010. júl. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!