Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 4-nél hogyan tudom a...

Firefox 4-nél hogyan tudom a kis házikót (kezdőlap) áttenni a bal oldalra?

Figyelt kérdés
Most a jobb oldalon van szélen, de egyszerűen nem tudom megszokni.
2011. jan. 26. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Bal oldalon van, lehetséges hogy valami átrendezte máshova. Felül kell egy üres területen jobb egérgombot nyomni (például két gomb között), az a lényeg hogy a jobb egérgombra egy olyan helyi menü jelenjen meg ahol be lehet pipálni hogy milyen eszköztár látszódjon. Ennek a menüsornak az alján van a testreszabás funkció. Ha rákattintasz, előjön gombkészlet, amit ki lehet tenni a többi közé. Amíg ez az ablak meg van nyitni, a már elhelyezett gombot szabadon mozgathatóak. A bal egérgombot az ikonon tartva "fogd és vidd" módszerrel szabadon át tudod húzni a bal oldalra, vagy ahol csak szeretnéd használni. Ha kész, bezárod vagy leokézod az eszköztárt, és minden gomb rögzítve lesz a megadott helyén.
2011. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült!! :)
2011. jan. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!