Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 7 gond, sztetek?...

Call of Duty 7 gond, sztetek? (lent)

Figyelt kérdés

A gondom a következő:

A játék úgy van meg, hogy sr-codbo.r00 - 77-ig és van 1 legalsó fájl, ami sfv kiterjesztésű, de ha azt el indítom, akkor csak ellenőrzi.. meg van 1 tömörített mappa, amiben iso-s file van.. azt csak úgy tudom megnyitni, ha kihúzom valahova, s utána Daemon Tools.. aztán felteszem.. valami SKIDROW-os mappa van még, azt belehúzom a game-ba, aztán indítom, és mikor kiírja, hogy nyomjak 1 gombot a folytatáshoz, akkor a kép megáll(ekkor feladatkezelővel zárom be..), és nem csinál semmit.. de ha más crack-et húzok bele, akkor már az intro-nál megáll..

Mi lehet a baja?


2011. jan. 26. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
fogod a sz4ros sr-codbo.rxx-et (xx bármelyik lehet), megnyitod winrarral, és kihúzod valahova! Ki fogja másolni az összeset, azzal kapsz 1 iso filet, amit megnyitsz ugyanúgy winrarral! (Láthatóan daemon tools nem szeret) kicsomagolsz mindnet, elinditod a setupot, onnan meg ha nem megy, akkor Format C:\\
2011. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal a játékkal nem stimmel vmi. A skidrow mappából mindent átmásoltál, mindent felülírtál amit akart? Támogatja a rendszeredet? Esetleg próbálj vmi másik verziót leszedni.
2011. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A skidrow mappából mindent át másoltam.. Win7-em van (Home Premium) igaz, mikor újra tettem(játékot), akkor azért állt meg a Press key to continue-nél, mert megkérdezte a rendszer, h engedélyezem-e. A másik verzió meg folyamatban van, vagyis havertól elkérem majd, csak most kölcsön adta másnak is..
2011. jan. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!