Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Más verziójú lenne az Office?

Más verziójú lenne az Office?

Figyelt kérdés

2003 mas officém van. Nekem olyan a "témája" mint a 99 esnek. szóval fekete fehér. de több officének ilyen szép témája van. [link]


Más verzióm lenne vagy miért más ? ugyan ilyen fekete fehér a world, exel, acces, powerpoint, hogy tudom megoldani ?


2011. jan. 30. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2003-as még "fekete-fehér", a 2007-es pedig már olyan, mint amit belinkeltél.
2011. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a suliban a 2003 mas miért ilyen színes mint a 2007 es ?
2011. jan. 30. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak valami skin beállítás mert a 03 mas tól már ilyen kék
2011. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi köze az Office-hoz. Látszik a képen, hogy a Windows is full csiribiri üzemmódban van. Attól függ, hogy a Windows vizuális hatásoknál mi van beállítva. Egyébként célszerűbb a legjobb teljesítményt nyújtó puritánabb megjelenést használni, mert kisebb a memória igénye.



Ha mégis változtatni akarsz itt lehet átállítani:


Windows Intéző,sajátgép, jobb klikk, tulajdonságok, speciális, teljesítmény, vizuális hatások


a legjobb teljesítmény------ egyszerűbb office

a Windows állítja be------- színes office (aztán még valahol játszhatsz, hogy a fülek milyen színűek legyenek)

2011. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!