Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kapcsolható ki a gépen...

Istvan77 kérdése:

Hogyan kapcsolható ki a gépen az összes futóprogramot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban mire gondolsz? Az összeset csak a Start -> Kikapcsolás menüponttal.
2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a géped.
2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dazloadert szeretném telepíteni,ehez kikel kapcsolni azt írja.Én már kapcsoltam ki egy párat de még mindég nem telepíti.
2011. jan. 30. 14:21
 4/8 anonim válasza:
Valószínűleg semmi köze nincs a futó programokhoz ahhoz, hogy nem telepíti fel. Más oka van...
2011. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

[előző vagyok]


Mellesleg nem értem hogy ez a kérdés hogyan kapcsolódik a 'Programozás' témához.

2011. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha telepítés előtt írja ki hogy "zárjon be minden futó programot és mentse a munkáját", akkor nyugodtan kattints a továbbra, ez csak olyan programokra vonatkozik, amiket te indítasz/használsz, pl. zenelejátszó, szövegszerkesztő stb.
2011. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
windows 7 loadert szeretném telepíteni de nem jeleníti meg az installt és onnan gondolttam hogy valami ez lehet a baja.Mivel ezt írja a telepítési útmutató hogy zárjak be minden futó programot.
2011. febr. 1. 08:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más miatt nem jelenik meg, az útmutató "zárjon be mindeb..." része arra vonatkozik amit írtam feljebb. Sajna ötletem nincs hogy mi lehet.
2011. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!