Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon át lehet konvertálni?

Vajon át lehet konvertálni?

Figyelt kérdés
BRRip filmeket nem viszi az asztali lejátszó, ugyebár... Hiába van xvid vagy divx kiterjesztése. Az lenne a kérdésem, hogy ezekből a filmeket nem lehet átkonvertálni valahogyan, hogy vigye az asztali lejátszóm? Nagyon fontos lenne...
2011. jan. 31. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem átkonvertálni kellene, hanem ketté osztani megfelezni. Azért nem viszi az asztali, mert 2 GB-nál nagyobb a fájl mérete.
2011. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első téved, az asztali lejátszók nem szokták vinni a h264-et.


Átkonvertálható tetszőleges programmal, ami neked tetszik, például a Format Factory-vel, vagy a Nero Visionnel is. Legyen a fájl AVI DivX vagy XVid kódolással, és nem felejtsd el a felbontását sem csökkenteni, maximum 720x576 lehet.

2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a tuti csak fizetős: [link]

vagy a már említett Format Factory: [link]

ingyenes DVD formátum az ajánlott azt minden viszi.

2011. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, az első nem téved, mert ki beszélt itt H264-ről...???

Az én asztalim (mezei LIDL-Silver Crest) szó nélkül viszi a divx-be konvertált BRRip filmeket, ha nem nagyobb 2 gb-nál.

Persze, hogy ez az .mkv-t még nem játssza le, már vannak olyan asztalik, amik azt is tudják.

Igen, lehet konvertálgatni ide-oda, nyilván mind a minőség rovására megy.

Amióta megvettem az ASUS O!PLAY médiaplayert, nem nagyon van ilyen gondom, mert az mindenevő.

Nna szóval hogy ki téved, ki nem, majd megmondja a kedves kérdező. Első lépcsőben szeretném tudni, mekkora méretű a film? Ha DIVX és nagyobb, mint 2 GB, el tudod-e vágni pl. Virtual Dubbal kétfelé? Ha igen, próbáld meg úgy lejátszani. Aztán kérlek jelezz vissza.

2011. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, most szúrtam ki ezt a részt:


"Hiába van xvid vagy divx kiterjesztése."


A kiterjesztés legyen .avi, és kész, ha minden jól megy. Persze sok helyen keverik a BDRip és a BRRip kifejezéseket, ebben az esetben érvényes az, amit az előbb írtam.

2011. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"...ebben az esetben érvényes az, amit az előbb írtam."


1.§ A királynak mindig igaza van.


2.§ Ha mégsincs igaza, akkor azonnal élebe lép az 1.§.



Bocs, nem tudtam kihagyni :)

2011. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!