Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet jpeg-et word-be...

Hogy lehet jpeg-et word-be konvertalni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni? Ha azt hogy egy kép legyen a word dokumentumban, akkor létrehozol egyet, majd beszúrod a képet. Vagy másolod a képet, és beilleszted, majd elmented azt. A végén egy word dokumentumot kapsz, benne a képpel.
2011. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van egy beszkennelt/lefotózott képed egy szöveges dokumentumról, és azt szeretnéd újra szerkeszthető szöveges dokumentummá alakítani? Erre csak az OCR programok képesek, de a kép minőségétől függően kisebb, vagy nagyobb hibaaránnyal. (sokat kell utána javítgatni, nembiztos, hogy megéri)
2011. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen bescannelt dokumentumot kellene átkonvertálni. De én ritka béna vagyok az ilyenhez...
2011. okt. 26. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl: ABBYY Finereader


Azt hiszem 15 napos a próbaverzió.


[link]

2011. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Letltottem,nem megy... Latszik hogy no vagyok.. :S Esetleg valakinek nem kuldhetnem el emailben hogy megcsinalja nekem? Nagyon szepen megkoszonnem..
2011. okt. 26. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Elküldheted, de csak estére tudom ígérni.
2011. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült megcsinálni! Nagyon köszi mindenkinek!
2011. okt. 26. 15:01
 8/9 anonim válasza:
hello. nem tudna nekem segíteni valaki ugyanebben a témában, jpgt wordé kellene konvertálni, légyszives segítsetek, nagyon fontos
2015. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kitticica95 válasza:

Attól, hogy nő vagy, nem azért nem megy! Én is egyszerűen megcsinálok ilyen apró dolgokat.. Mert kb annyi az egész rá keresel, mit hogy kell és jééé én is meg tudom csinálni. :OOO


Már bocs, hogy így fogalmazok. De ezt nem tudtam nem leírni.

2016. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!