Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi a Windows 7 memóriaigénye?

Mennyi a Windows 7 memóriaigénye?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy a hivatalos követelmény 1GB 32bites rendszer esetében. De pl 2GB memória elég neki ? vagy lassú lenne ?

továbbá melyik változatot érdemes felrakni ( Core 2 Duo 2.6ghz procim és hd3850 512MB vga-m van.


köszönöm a segítséget előre is :)


2011. jan. 31. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

2 gigával szépen el van, nem volt lassú érezhetően. Most 4 gigával nagyon megtáltosodott, így utólag már érzem a különbséget.

Ultimate tökéletes!

2011. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ultimate van nálam 2 GB-al és semmi baja.

Egyébként nekem is HD3850-em van. :D

2011. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a 4 gigát javasolnám, de kettővel is simán elmegy. Elsősorban 64-biteset érdemes rakni, mert mindenki azt használja, arra optimalizálják még a 32-bites cuccokat is, meg érdemes is még jobban elterjeszteni, ha egyszer végre nagyobb mennyiségben is szeretnénk natív programokat látni. SKU szempontból én Professionalt használok, mert annak szebb neve van, mint az Ultimate-nek, és semmi olyan nem hiányzik belőle, amit egy halandó ember általában használ. :)
2011. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ultimate van nálam 2 GB-al és semmi baja, geforce 8600gt,athlon x2 4400+ hibátlan netezni filmet nézni!
2011. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!