Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SyminstallStub nevű programot...

SyminstallStub nevű programot letöltött a gép, az asztalon volt egy parancsikon! Ez most egy vírus? Honnan tudom és ezt teljesen letörölni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:59
 1/2 anonim válasza:
Egy szaki igazán válaszolhatna rá, mostmár engem is érdekelne :S
2012. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

No, én közben megszabadultam tőle. A Total Commanderben kikerestem az összes fájlt ami vele kapcs. (fent a távcső jel, keresőszónak pedig beírtam hogy syminstallStub) és töröltem mindet + ezzel együtt kiürítettem a két Temp könyvtárat, tehát a c:\felhasználó neve\Local Settings\Temp-et és a c:\Windows\Temp-et. Végül pedig term. kiürítettem a lomtárat is.


Am hogy vírus volt-e azt nem tudom, de az tény, hogy indításkor a települése után nagyon belassult a gép. Mostmár olyan mint régen.

2012. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!