Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Vista Home premiumnak...

Windows Vista Home premiumnak (32bit) elég lenne ez a gép?

Figyelt kérdés

2gb ram

c2d 2.6ghz

hd3850 vga


ezen kényelmesen elfutna a vista home premium kiadása vagy reménytelen ?


2011. febr. 1. 23:11
 1/4 anonim válasza:

elfutna, kényelmesen, de Vista? ugyanmár.. megesz 700-900mb ramot ha nem többet :) win7-et neki! 400mb ram használat! :D


Vista-t a hülyék tesznek fel, aki már egy kicsikét is keni a dolgot, ezen nem is gondolkodik! Windows 7!

2011. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kényelmesen elfutna, de én is inkább a Win7-et ajánlanám.

A Vista-val csak a baj van...

2011. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"400 mb RAM"??? A Windows 8 fogyaszt annyit (az igazi M3-mas) Nekem a semmiből elvesz majdnem 2 gigabájtot!

Miért kell még itt is a Win7-et reklámozni? Jó az a Vista a mostani időkben, az más kérdés, hogy a kiadásánál még nem voltak megfelelő gépek!

Amúgy simán elfut rajta a Vista, mindenképpen ez a te rendszered!

2011. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elötem szólónak még itt is a windows 7 - t kell reklámozni azt a szart amivel annyit kinlódtam mint még soha az éltben . Állandó újrainditások mert a t home interntre egyszerüen nemvolt hajlandó csatlakozni csak újrainditások árán . Igen szerintem is a wista a te trendszered azal nek semmi bajom sincs , csak az az egy hogy van a letöltöközpontban egy vágó István játék valamiért az nem akar rendesen elindulni rajta csak hang van rajt és azt írja program müködése leállt de más játékokra nagyon hüséges társam a vista és internetezésre is nagyon jó és nemszakadnak meg a letöltéseim mint a windows 7 töl . Igen a vista a te rendszered jól járstz vele mert engem hüségesen szolgál . windows vista ultimate
2012. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!